Támogatás

A Brooklyn Nets nagyon szoros meccsen verte el az Orlando Magicet

A rendkívül kiegyenlített meccsen szinte végig egy dobásra voltak egymástól az ellenfelek, végül a Nets aratott elsöprő 98-95 -ös győzelmet.

Ebben a szoros küzdelemben érkeztek el az utolsó másfél perchez, de 93-90-es orlandói előny után LeVert előbb leszedett egy támadópattanót, amelyből Hollis-Jefferson dobott két büntetőt, majd Crabbe elsüllyesztett két kulcsfontosságú büntetőt, hét másodperccel a vége előtt pedig blokkolta Fournier triplakísérletét.

Az újonc Jarrett Allen összesen 16 pontot zsákolt a meccsen, ami minden tekintetben egy remek eredmény

Az Orlando elég nagy hibákat vétett, idegenben zsinórban hetedszer kaptak ki. Az utolsó fél percben három triplát is mellédobtak, nem sokkal előtte egy kulcsfontosságú büntető is kimaradt. Ha ezek meglettek volna, bizonyára győztesen jöhettek volna ki a meccsből.