Támogatás

Egy hajszálon múlt a Chicago győzelme…

Ráadásul a 76ers is kikapott a Heat -től, a Celtics pedig elverte a hazai pályán játszó Dallast, ahol egyébként zsinórban a 800. teltházas mérkőzést játszották.

Washington Wizards – Chicago Bulls 109-110

Az első három negyedben a Bulls 18 pontos hátrányba fulladt, majd az utolsó negyedben, óriási hajrával, főleg Lauri Markkanen 31 pontjának köszönhetően sikerült felhozni magukat, hogy a hosszabbítást is kiharcolják, majd végül nyerjenek.

Chicago Bulls on Twitter

Satoransky put in work last night against the Wizards 👀 His stat line: 17pts / 7reb / 6ast / 1stl https://t.co/PQ26whS0w5

Philadelphia 76ers – Miami Heat 104-108

A 76ers hazai sikersorozata véget ért, miután a Heat többek közt Kendrick Nunn 26 és Bam Adebayo 23 pontjának hathatós közreműködésével elvitte a meccset, hiába volt a Phillynek a mérközés végére jónéhány 3 pontosa, már nem tudták megmenteni a helyzetet, viszont elég szoros volt ahhoz, hogy rendesen végig izguljuk. A Heat 10 győzelemmel és mindössze 8 vereséggel tartja a tabella 3. helyét.

Miami HEAT on Twitter

💥 @Bam1of1 was in attack mode tonight! 23pts, 9rebs, 5asts, 2blks, 2stls 🔥🎥 #HEATHighlights https://t.co/zYsXfvm14R

Dallas Mavericks – Boston Celtics 103-109

A harmadik harmadig a Mavs irányított, de az utolsó negyedben kicsúszott a talaj a lábuk alól és a Celtics ezt kihasználva átvette a vezetést. Annyira sikerült a legvégére elhúzni, hogy a Mavericks utolsó 3 percébe bedobott 5 triplája sem volt elég, mindössze egy szorosabb vereségre csupán. A Boston ezzel csak megerősítette remek pozícióját a tabellán.

Boston Celtics on Twitter

Another quick start for Kemba Walker on his way to becoming last night’s @biofreeze Performer of the Game 🔥 https://t.co/YRVK6xn5JI

Hajnalban, magyar idő szerint 2:00 -kor jön a szezon egyik legjobban várt meccse, a Milwaukee Bucks – Los Angeles Lakers összecsapás

(Borító: Twitter/Chicago Bulls)